Xiaomi Mi Mop Pro White

Produkt roku 2022 - Víťaz

Domáci pomocník od firmy Xiaomi má výkonný motor, vysoký sací výkon, tri režimy upratovania a dvanásť citlivých senzorov. Vďaka tomu poupratuje celú vašu domácnosť do poslednej smietky. V balení nájdete veľkú nádobu na prach aj špeciálnu vodnú nádrž na kombinované upratovanie. Inteligentná technológia rozpozná povrch, ktorý práve upratuje a prispôsobí sa mu. Vďaka aplikácii Mi Home dáte vysávaču presné inštrukcie a spustíte ho aj na diaľku, alebo mu nastavíte konkrétny čas, kedy sa má pustiť do práce. Ak dôjde k prerušeniu činnosti kvôli vybitiu, prístroj si zapamätá, kde skončil a sám sa presunie k nabíjacej stanici.

Výkonný

V robotickom vysávači od Xiaomi je ukrytý mimoriadne kvalitný bezkefkový motor s neuveriteľným sacím výkonom 2 100 Pa. Demontáž prístroja je jednoduchá, rovnako tak aj prípadná výmena dielu. Používanie vysávača je príjemné a maximálne intuitívne.

Príkon
Rotačné kefy
HEPA filter
Diaľkové ovládanie
biela

• , zakúpené v Servatech s.r.o.

• Jednoduché používanie

Produkt roku 2022 - Víťaz
Produkt roku 2021 - Víťaz
Produkt roku 2020 - Víťaz

Tri režimy upratovania

V nastavení si môžete vybrať jeden z troch režimov - vysávanie, mopovanie alebo vysávanie a mopovanie zároveň. Kombinované upratovanie je možné vďaka špeciálnej vodnej nádrži, ktorú nájdete v balení. Na prach je pripravená 550 ml nádoba a dokúpiť si môžete aj 550 ml veľkú vodnú nádrž.
Tri režimy upratovania

Presný

Robotický vysávač je vybavený laserovým navigačným systémom s dokonale kalibrovaným algoritmom, ktorý je ešte presnejší, rýchlejší a s dosahom až 8 metrov. Frekvencia snímania je 6×360° za sekundu a rýchlosť vzorkovania 2016× za sekundu. Celková odchýlka je nižšia ako 2 %.
Presný

Rozpozná povrch

Vodná nádrž je ovládaná elektronicky tak, aby pracovala čo najefektívnejšie. Vie dávkovať vodu tromi rôznymi spôsobmi podľa toho, aký povrch momentálne čistí. Čerpadlo vydrží dlhšie bez rizika zanesenia a inteligentný snímač rozpozná, kedy je zariadenie v pohybe a kedy treba vypúšťať vodu.
Rozpozná povrch

Špičkový procesor

Štvorjadrový procesor Cortex-A1 s podporou dvojjadrovej jednotky pre spracovanie snímok pracuje rýchlo so získanými informáciami. Algoritmus SLAM zas pohotovo mapuje prostredie, aby si umelá inteligencia mohla naplánovať optimálnu trasu upratovania.
Špičkový procesor

Aplikácia Mi Home

Prácu vysávača môžete sledovať a korigovať prostredníctvom mobilnej aplikácie Mi Home. Svojho pomocníka môžete ovládať na diaľku, môžete si vybrať konkrétne miesto alebo zónu, kde sa má pohybovať alebo si naplánovať upratovanie na určitý čas, ktorý vám vyhovuje.
Aplikácia Mi Home

Poupratuje iba to, čo chcete

Vďaka dvanástim mimoriadne presným senzorom dokáže počas prvého upratovania rozpoznať kuchyňu, spálňu aj obývačku. Tieto informácie si uloží do pamäte, takže, keď ho nabudúce pošlete upratať konkrétnu miestnosť, vie presne, čo od neho chcete. V aplikácii si môžete vytvoriť virtuálnu stenu alebo zakázanú oblasť.
Poupratuje iba to, čo chcete

Je samostatný

Pri umývaní podlahy robotický vysávač simuluje ručnú prácu pohybom vpred a vzad. Na jedno nabitie batéria vydrží 110 minút upratovania. Pokiaľ dôjde v priebehu upratovania k vybitiu, vysávač sa presunie do dokovacej stanice a po nabití pokračuje tam, kde prestal.
Je samostatný

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro - black

Ovládateľný cez telefón - aplikácia v anglickom jazyku
Sací tlak až 2100 Pa
Trojica samostatných senzorov pre efektívne upratovanie
HEPA filter (súčasť balenia)
12 senzorov, ktoré zaisťujú navigáciu v priestore
Algoritmus simultánne lokalizácia a mapovanie (SLAM)
2v1 nádobka na vysávanie a mopovania
Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaní od miesta, kde prerušil
Vysokokapacitná Li-ion batéria pre extra výdrž a životnosť
Laserová navigácia
Maximálna plocha vysávanie až 180 m²
Magnetická hraničné páska robotovi hovorí kam neísť (nie je súčasťou balenia)

Predstavenie robotického vysávača Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro - black

Tento šikovný robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro môže začať s vysávaním vášho domu ihneď, ako odídete do práce. Má vysoký sací výkon vďaka kvalitnému japonskému motoru značky NIDEC, ktorý pojme až 0,67m³ vzduchu za minútu o tlaku až 2100 Pa. Kvalitná 3200 mAh Li-Ion batéria udrží robota v chode až 60 minút, potom si vysávač sám príde k nabíjacej stanici a po nabití opäť pokračuje tam, kde predtým prestal. Nemusíte sa skutočne o nič starať. Iba vysypete nádržku na prach. Ako je u Xiaomi dobrým zvykom, všetky nastavenia aj samotný priebeh čistenia môžete sledovať cez mobilnú aplikáciu Mi Home (Android / iOS), v anglickej lokalizácii.

Výkonný motor japonskej značky NIDEC

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. U robotického vysávača Xiaomi bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 2100 Pa. Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom alebo pri vysávaní pozdĺž stien, čo je tradičná slabina ostatných robotických vysávačov. Práve k tomu slúži malá kefka, ktorá nečistoty a prach vháňa pod saciu jednotku vysávača a pomáha tak pokryť maximum uprataného priestoru.

Kombinovaný zásobník pre mopovanie a vysávanie

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro má v balení až 2 odpadové nádobky - jednu s veľkou kapacitou pre bežné upratovanie nečistôt na sucho, druhá kombinuje klasickú odpadnú nádobku so zásobníkom na vodu s mopom. To umožňuje robotu vysávať a mopovať zároveň. Takto zvládnete obe upratovania pri jednom chode robota, čo šetrí váš čas ešte viac.

Dokonalá orientácia v akomkoľvek priestore

Každá domácnosť má špecifické členenie miestností. Ako splniť očakávania všetkých zákazníkov? Vysávač má 12 hlavných senzorov, ktoré zaisťujú navigáciu v priestore. Výška vysávača je 10 cm, ľahko sa teda všade dostane, a to aj pod nábytok, kam je inak ťažké dosiahnuť.

Výkonná laserová navigácia

Špičková laserová navigácia LDS lidar mapuje priestor a to aj v úplnej tme. Vytvára a ukladá mapy vášho domu a pomocou vysoko presného algoritmu SLAM inteligentne plánuje vždy tú najefektívnejšiu cestu pre upratovanie.

Prekonávanie prekážok

Máte doma medzi miestnosti prechodové lišty? Aj s tými si robotický vysávač Xiaomi poradí. Dokáže prechádzať prechodové lišty až do výšky 1,5 cm. Iste tiež oceníte, že vám vďaka svojej výške iba 10 cm uprace aj pod sedačkou, posteľou a iným nábytkom.

Bez starostí, vysávač sa o svoje nabíjanie postará sám

S použitím senzorov vysávač lokalizuje nabíjaciu stanicu. Potom, čo je miestnosť povysávaná, sa automaticky vracia najkratšou možnou cestou späť do stanice. Ak počas vysávania klesne úroveň nabitia batérie na 20%, vysávač sa sám vráti do nabíjacej stanice a dobije sa na 80%. Potom pokračuje v upratovaní presne tam, kde prestal.

Inteligentné mapovanie miestností

Vysávač si dokonale zmapuje priestor a miestnosti. Po uložení mapy môžete jednotlivé miestnosti pomenovať a prispôsobiť plán upratovania podľa vašich potrieb.

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Ovládacia aplikácia Mi Home združuje ovládanie kompletnej inteligentnej domácnosti v podaní Xiaomi a ich partnerov. Na aplikácii je skvelé, že je pripojená cez váš Xiaomi účet ku všetkým prvkom inteligentnej domácnosti kdekoľvek na svete. Nemusíte tak byť doma, aby ste spustili vysávanie podlahy, alebo skontrolovali, akú máte doma teplotu.

Vďaka aplikácii Mi Home si môžete naplánovať kedy a ako často bude váš robotický pomocník vysávať, prípadne mu dať jednorázovo pokyn na vysávanie, hoci už budete sedieť v práci. Ďalej môžete ovládať sací výkon a prezrieť si trasu, ktorú vysávač počas práce prešiel.

Porovnanie modelov Xiaomi:

Objem odpadovej nádoby: 550 ml
Objem nádobky 2v1: na odpad 300 ml a na vodu 200 ml
Filtrácia: HEPA type filter
Podporované typy povrchov: všetky
Funkcia magnetickej pásky: áno (nie je súčasťou balenia)
Načasovanie upratovania: áno
Wi-Fi: áno
Ovládanie cez telefón: áno
Názov aplikácie: Mi Home - Android / iOS

Obsah balenia:

1x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro - black (súčasťou je aj li-ion batéria)
1x Nabíjacia základňa

• vysává zcela sám
    • má slušný sací výkon
    • pěkný design
    • zatím žádná

Vysavač už máme víc jak rok a jsme s ním velice spokojeni. Ulehčuje nám každodenní úklid.

• , zakúpené v Servatech s.r.o.

• Jednoduché používanie
  • , prevzaté z Heureka.cz

Technicky dobře zpracovány produkt. Plní svou funkci dobře.

• Tak ako som čakal
  • , zakúpené v Obchodný dom Bojná

• Pomer cena výkon super
    • Ľahké ovládanie
    • Veľmi dobre vysáva

• Veľká spokojnosť
  • , zakúpené v BONUSKO

• Som spokojná. Robot vysáva perfektne a mopuje tiež veľmi dobre. Vie si dobre zmapovať územie. Moje očakávania splnil.

Zatiaľ som spokojný

• Problem so scanom mapy