Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

Produkt roku 2021 - Finalista

Robotický vysávač Xiaomi prináša množstvo inovácií. Poradí si s akýmkoľvek povrchom, povysáva aj v blízkosti stien, prechodová lišta vo výške maximálne 1,7 cm preň nepredstavuje žiadnu prekážku. Na výšku meria 8,2 cm, takže sa pohodlne zmestí aj pod pohovku. Nechýba ani výkonný motor NIDEC a kvalitná Li-Ion batéria s kapacitou 2500 mAh, vďaka ktorej vydrží pracovať až 90 minút. Keď vysávaču dôjde energia, zamieri do nabíjacej stanice. Po nainštalovaní nádobky s vodou sa prístroj automaticky zmení na mop. Gyroskopická navigácia je zárukou jeho dokonalej orientácie v priestore, takže nehrozí napríklad opakované prechádzanie po už povysávanom mieste. Aplikácia Mi Home umožní naplánovať frekvenciu a čas upratovania, získať prehľad o pohybe vysávača či ovládať intenzitu sacieho výkonu.

Dôraz na výkon a výdrž

Prach, rozliata limonáda, vysypaná múka ani psie chlpy už viac nebudú hrozbou. Robotický vysávač s mimoriadne výkonným japonským motorom NIDEC dokáže vyvinúť sací tlak až 2200 Pa. Vďaka vysokému výkonu povysáva koberce s dlhým vlasom a s pomocou malej okrúhlej kefky distribuujúcej nečistoty pod saciu jednotku aj priestory pozdĺž stien. Zásluhou kvalitnej lítiovo-iónovej batérie spotrebič vydrží pracovať až 90 minút. Ak mu počas upratovania dôjde energia, zamieri čo najkratšou cestou do nabíjacej stanice, kde sa opätovne nabije na maximum. Vzápätí pokračuje presne tam, kde skončil.

Príkon

• Naraza a nic si nepamata
    • Zanechava spinu
    • Nevie trafit do docku
    • Neda sa presne nadefinovat plocha vysavania

Vysavac vysava celkom dobre, aj zmyva, ale celkovo neodporucam. Keby som mohol, tak by som radsej investoval uz do nejako inteligentnejsieho zariadenia s laserovou navigaciou.
    Tento vysavac je hlupy, casto do niecoho naraza, hlavne do noh stolov a stoliciek. Casto zabludi, aj cestou do docku sa este zastavi v izbe, v ktorej nebol, aj ked tam nebol poslany.
    Zatial som neprisiel na to, ci sa vobec da niekde nastavit, aby vysavac vysaval len urcity priestor, ale kedze si nic nepamata, vzdy na zaciatku vysavania nacitava oblast odznova, pochybujem, ze to vobec je mozne.
    V poslednej dobe zacina zanechavat aj take zgrupene spiny, pritom ho cistim kazdy tyzden..
    Vysavac neodporucam, velka pomoc to nie je.

• Nízka Cena dobrý výkon

Urcite robotický vysávač odporúčam na svoju cenu je šikovný zvládne terén všetko si mapuje a povysava sledujem ho počas toho ako vysáva a ostala som milo prekvapená vráti sa kde nebol a povysáva. Ak nechcem aby išiel do niektorých izieb tak zavriem dvere a on povysáva všetko dostupné. Nepoužívam ho cez aplikáciu on si zmapuje sam terén a vysáva a to som potrebovala v čase mojej absolútnej zanepradnenosti aby to za mňa niekto urobil tak len nech slúži dlho predlho. Bonus je ešte to pozmyvanie ak narýchlo potrebujete ešte aj mať pozmyvane. Tiež som si vybrala tento vysávač dúfam že tiež moja recenzia niekomu postačí a bude tiež spokojný.

• tichý chod

Navigácia

Ocenenie

Produkt roku 2021 - Finalista

Vysáva aj umýva

Nádobku s objemom 200 ml naplňte vodou a nainštalujte na vysávač. Prístroj sa automaticky zmení na mop. Robot disponuje elektronickým vodným čerpadlom a dbá na rovnomerné dávkovanie vody na mopovaciu textíliu. Výsledkom je čistý povrch bez škvŕn od vody.
Vysáva aj umýva

Výborný orientačný zmysel

Gyroskopická navigácia je zárukou bezchybnej orientácie v priestore. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential sa tak vyvaruje opakovanému prechádzaniu po už povysávanom mieste. Prakticky nič  ho nezastaví. Poradí si s prechodovou lištou s výškou maximálne 1,7 cm a zásluhou svojej 8,2-cm výšky pohodlne poupratuje aj pod pohovkou.
Výborný orientačný zmysel

Dômyselné ovládanie

Ste práve na výlete alebo v kancelárii? Prostredníctvom aplikácie Mi Home budete mať vysávač dokonale pod kontrolou. Naplánujte frekvenciu a čas upratovania, sledujte pohyb prístroja alebo ovládajte intenzitu sacieho výkonu. Po splnení všetkých úloh si to spotrebič automaticky namieri čo najkratšou cestou do nabíjacej stanice.
Dômyselné ovládanie

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

Ovládateľný cez telefón - aplikácia v anglickom jazyku
Sací tlak až 2200 Pa
Samostatné senzory pre efektívne upratovanie
2 bočné kefky
Funkcia mopovania
200 ml nádobka na vodu
Čerpadlo pre presnú reguláciu vody
Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaní od miesta, kde ho prerušil
Li-Ion batéria
Gyroskopická navigácia
Magnetická hraničná páska robotovi určí, kam neísť (nie je súčasťou balenia)
Maximálna plocha vysávania až 120 m²

Predstavenie robotického vysávača Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

Tento šikovný robotický vysávač Xiaomi môže začať s vysávaním vášho domu ihneď, ako odídete do práce. Má vysoký sací výkon vďaka kvalitnému japonskému motoru značky NIDEC so sacím tlakom až 2200 Pa. Kvalitná 2500 mAh Li-Ion batéria udrží robota v chode až 90 minút, potom vysávač sám príde k nabíjacej stanici a po nabití opäť pokračuje tam, kde predtým prestal. Nemusíte sa skutočne o nič starať. Iba vysypete nádržku so smetím. Všetky nastavenia aj samotný priebeh čistenia môžete sledovať cez mobilnú aplikáciu Mi Home (Android/iOS). Aplikácia je v angličtine.

Výkonný motor japonskej značky NIDEC

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. U robotického vysávača Xiaomi bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 2200 Pa. Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom alebo pri vysávaní pozdĺž stien. Práve k tomu slúži dvojica bočných kefiek, ktoré nečistoty a prach vháňa pod saciu jednotku vysávača a pomáhajú tak pokryť maximum uprataného priestoru.

Funkcia mopovania

Xiaomi Mi zvládne vysávanie a mokré vytieranie zároveň. Po nainštalovaní nádobky na vodu s objemom 200 ml sa vysávač automaticky prepne do módu mopovania.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential disponuje rovnako, ako model S5 Max, elektronickým vodným čerpadlom pre presnú reguláciu vody.

Gyroskopická navigácia

Gyroskopická navigácia dosahuje takmer dokonalé pokrytie upratovaných podláh. Zaisťuje lepšiu orientáciu v priestore a tým skracuje dobu upratovania. Zároveň zabraňuje opakovaným prejazdom rovnakého miesta.

Prekonávanie prekážok

Máte doma medzi miestnosťami prechodové lišty? Aj s tými si robotický vysávač Xiaomi poradí. Dokáže prechádzať prechodové lišty až do výšky 1,5 cm. Iste tiež oceníte, že vám vďaka svojej výške iba 8,2 cm uprace aj pod sedačkou, posteľou a iným nábytkom.

Vysávač sa o svoje nabíjanie postará sám

S použitím senzorov vysávač lokalizuje nabíjaciu stanicu. Potom, čo je miestnosť povysávaná, sa automaticky vracia najkratšou možnou cestou späť do stanice. Ak počas vysávania klesne úroveň nabitia batérie na 20%, vysávač sa sám vráti do nabíjacej stanice a dobije sa na 80%. Potom pokračuje v upratovaní presne tam, kde prestal.

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Ovládacia aplikácia Mi Home združuje ovládanie kompletnej inteligentnej domácnosti v podaní Xiaomi a ich partnerov. Na aplikácii je skvelé, že je pripojená cez váš Xiaomi účet ku všetkým prvkom inteligentnej domácnosti kdekoľvek na svete. Nemusíte tak byť doma, aby ste spustili vysávanie podlahy, alebo skontrolovali, akú máte doma teplotu.

Vďaka aplikácii Mi Home si môžete naplánovať kedy a ako často bude váš robotický pomocník vysávať, prípadne mu dať jednorázovo pokyn na vysávanie, hoci už budete sedieť v práci. Ďalej môžete ovládať sací výkon a prezrieť si trasu, ktorú vysávač počas práce prešiel.

Porovnanie modelov Xiaomi:

Objem odpadovej nádoby: 600 ml
Objem nádobky na vodu: 200 ml
Filtrácia: HEPA type filter
Podporované typy povrchov: všetky
Funkcia magnetickej pásky: áno (nie je súčasťou balenia)
Načasovanie upratovania: nie
Wi-Fi: áno
Ovládanie cez telefón: áno
Názov aplikácie: Mi Home - Android / iOS

Obsah balenia:

1x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential (súčasťou je aj Li-ion batéria)
1x Nabíjacia základňa

• Naraza a nic si nepamata
    • Zanechava spinu
    • Nevie trafit do docku
    • Neda sa presne nadefinovat plocha vysavania

Vysavac neodporucam, velka pomoc to nie je.

• Nízka Cena dobrý výkon

• tichý chod
    • 2v1 vysávanie a mopovanie
    • nevie vysávať iba určitú časť domu
  • Kvalitná a spoľahlivý robo. vysávač. Pre viac informácií navštívte náš web.

Zobraziť celú recenziu na www.oplatisato.sk

• , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

• Týždeň po ukončení záručnej doby prestal fungovať mop.
  • , zakúpené v TPD.sk

Dá sa nastaviť v mobile cez aplikáciu,ale je "hlúpy" nepamätá si nacitany priestor.
    Je mi ľúto vyhodených peňazí.

Cena s kvalitou

• , zakúpené v ROBOT WORLD

• Výborne povysava aj jemne zvieracie chlpy z koberca
    • Rôzne nastavenia úrovne výkonu + tichý režim
    • Ovládanie cez aplikáciu
    • Aplikácia trochu nezrozumiteľná, v angličtine
    • Občas sa zamotá počas vydávania a potom má problém trafiť naspäť do nabijacej stanice
  • , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

Výborný "vysávač"....mám podobný typ od tejto značky(už siedmy rok),tento produkt bol kúpený ako darček a odskúšaný...plní svoju funkciu ''stopercentne".
    Mop zanecháva jemnú vlhkú"stopu ",ktorá takmer okamžite uschne. A všetko,kam sa dostanete,vyčistí.
    Jediná drobná nevýhoda je, že takmer všetky nastavenia sa vykonávajú cez "aplikáciu",čo môže byť pre staršiu generáciu problém. Ale to si treba uvedomiť ešte skôr, než toto zariadenie kúpite. Pre mladých je to presne naopak, výhody nastavovania cez aplikáciu a možnosť kontroly a spustenia z hocijakého miesta na svete,kde je pripojenie na internet je naozaj neoceniteľná funkcionalita.
    Sací výkon,výdrž batérie na jedno nabitie,dve kefky bočné+ spodná kefa, možnosť mopovania robia z tohto "robota"pomocníka na nezaplatenie a ušetríte množstvo času,ktorý môžete využiť iným spôsob,trebárs na prechádzku.
    Za mňa je to "robotický vysávač s mopom",ktorý v tejto kategórii a cenovej relácii je nadpriemerný.

• , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

Pracuje poctivo, len neprejde cez prahy.