Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White

TOP 41 v kategórii Robotické vysávače

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White

Produkt roku 2023 - Finalista
Nechajte únavné upratovanie na robotického pomocníka. Výkonný robotický vysávač s mopom vysáva aj umýva a vy ušetríte čas aj námahu. V aplikácii definujte zóny upratovania či čas...
329 €
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z roboticky-vysavac.sk

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 2 260 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 802 recenziíĎalšie informácie

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro obstará bežné upratovanie podláh za vás. Dokáže vysať omrvinky či prach a je vybavený funkciou mopovania. Vysokofrekvenčné sonické vibračné mopovanie 10 000 vibrácií/min. odstráni aj odolné škvrny. Je možné nastaviť si ideálnu intenzitu v troch režimoch hneď so štyrmi možnosťami nastavenia intenzity sania. Na perfektnú orientáciu a detekciu miestností slúži laserová navigácia LDS. Všetky nastavenia a ovládanie je možné vykonávať pomocou aplikácie.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Ocenenie

Produkt roku 2023 - Finalista

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Sila vibrácií aj sací výkon

Robotický vysávač ešte lepšie odstráni nečistoty z podlahy. Aj tie najodolnejšie nečistoty podľahnú sile 10 000 vibrácií za minútu. Pri mopovaní celá jednotka vibruje a tak si poradí aj s odolnými škvrnami. Na účinné vysávanie je robotický vysávač vybavený výkonným saním so silou až 3 000 Pa. To zaistí spoľahlivé vysatie omrviniek a väčších chuchvalcov prachu.

Sila vibrácií aj sací výkon

Mikrovlákna

Vysávač je pre mopovanie vybavený inteligentnou nádržkou na vodu s elektronickým ovládaním a mikrovláknami, ktoré zaisťujú rovnomerné prenikanie vody, účinnejšie odstránenie škvŕn aj rýchlejšie schnutie podlahy. Vďaka tomu bude celkové upratovanie precíznejšie aj rýchlejšie ako zbytočné oneskorenia schnutia povrchu.

Mikrovlákna

Navigácia

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro sa orientuje v priestore pomocou laserovej navigácie novej generácie LDS. Rýchlo a presne si tak dokáže skenovať a zmapovať aj komplikované miestnosti. Na základe týchto dát potom čo najefektívnejšie navrhne upratovacie trasy, ktoré zahŕňajú aj horšie dostupné miesta, ako rohy a skryté miesta.

Navigácia

Pokročilé nastavenia

Vďaka aplikácii Xiaomi Home/Mi Home môžete udržiavať poriadok, aj keď práve nie ste doma. Stačí naplánovať úlohy a robotický vysávač sa bude činiť. Okrem troch režimov vysávania a umývanie podlahy je možné rôzne nastavovať a definovať len dané oblasti, ktoré treba upratať. V aplikácii je možné ľahko nastaviť a definovať aj zóny upratovania či zakázané zóny, do ktorých sa robot nemá dostať.

Pokročilé nastavenia

Väčšia výdrž

Robotický vysávač s mopom Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro má vylepšenú batériu, vďaka ktorej zvládne upratať väčšiu plochu na jedno nabitie. Batéria dosahuje kapacitu 5 200 mAh, takže si poradí s údržbou plochy väčšou ako 150 m2.

Väčšia výdrž

robotický vysávač 2 v 1 • vysávanie aj mopovanie • batéria s kapacitou 5 200 mAh • výdrž až 180 min • hlavná kefa a 1 postranná kefa • prachová nádobka 450 ml • nová verzia navigačného systému LDS • možnosť ovládať na diaľku • automatické dobíjanie • rozmery ( V × Š × H): 9,6 × 35,3 × 35,3 cm

• , zakúpené v Mi Store

• Super vysáva
    • Pomer cena výkon = super
    • Prejde aj klasický prah aj keď síce s ťažkosťami
    • Mapovanie fajn, ale ozaj len na zotretie prachu
    • Za mňa veľká spokojnosť
    • Chýba slovenské menu, takže nastavenie cez app bolo ťažšie ale zvládla som to
  • Jeden z najlepších robo. vysávačov 2v1. Na akom mieste skončil u nás v rebríčku najlepších?

Zobraziť celú recenziu na www.oplatisato.sk

• , zakúpené v miStores.sk

Vyborny, spolahlivy pomocnik

• Zatiaľ ho mám krátko
    • Zatiaľ nič
  • , zakúpené v DOMOSS

• , zakúpené v TPD.sk

• aj pri standartnom vysavani vysava dobre a je pomerne tichy
    • laserova navigacia funguje spolahlivo, vie presne kde bol a co je uz povysavane
    • pomerne velka nadobka na prach. Po jednom vysavani celeho bytu je treba ale vyklepat
    • lahko sa da prenasat po poschodiach. Nema velku dokovaciu stanicu len nabijacku
    • ma dostatocnu nadobku na vodu a sam si zvlhcuje mop
    • vyborna apka od xiaomi, presne ukazuje kde robot je, kde bol, co robi, da sa pustit aj z prace ci dovolenky. Daju sa prstom oddelovat miestnosti ci nastavovat kam nema ist
    • vdaka laseru funguje aj potme
    • nespadne zo schodov ani po tme
    • nevie si umyt mop takze mopovanie znamena skor zotretie prachu 1nou mokrou handrou cela izba ktoru si ale stake namaca. Je skor vhodny do izieb a tam kde je pomerne cisto inak by spinu roztieral. S mopom nehybe tak ako napr. Viomi Alpha 3, takze v kupelni alebo v kuchyni by narobil pasy
    • mop si nevie na kobercoch zodvihnut
    • nema detekciu kobercov takze na nich nezvýši ťah vysavania
    • nema lidar, nevie rozpoznat nizke predmety ako topanka na zemi a splha sa na nu. Ked sa ale topanky a ine nizke predmety odlozia nie je ziadny problem
    • s mokrym mopom musi parkovat na dlazbe nie na parketach. Nevie si ho zdvihnut ani vysusit, parkety ci laminat by navlhli

Ako vysavac je perfektny. Aj bez Lidaru len s klasickou laserovou navigaciou sa spolahlivo orientuje len treba odpratat papuce a kable. Pri mopovani treba byt pri nom a mop po skonceni umyt a vysusit. Ak je nieco rozliate alebo by sa roztieralo po podlahe treba to umyt rucne. Pri kobercoch si mop nezdvihne a v nabijacke bude mokry mop stale na zemi. Bud dat nabijacku na kachlicky alebo mop hned vybrat, umyt a vysusit. Na prenasanie po poschodiach je vyhoda ze nema tazku dokovaciu stanicu plnu vody. Ak by sa kladol doraz na mopovanie je lepsi Viomi Alpha 3 ktory si mop umyje a vysusi ci zdvihne na koberci. Ten sa ale neda lahko prenasat po poschodiach, stanica s vodou vazi okolo 15kg bez vysavaca a povysava rovnako.

• , zakúpené v APOLLOs.SK

• Naozaj tichy, vysáva a mopuje výborne. Presne podľa popisu a video recenzií.

Neviem

• , zakúpené v Alza.sk

• Spokojnosť. Takú som aj očakával podľa recenzii.
    • Chyba slovenčina a to je veľká škoda. No čo už. Translator to istí.
  • , zakúpené v Andrea Shop

• Oproti 1 generacii veľký pokrok.
    • Vie uložiť viac máp
    • Konečne sa dá určiť kde ma vysavat a kde mopovat.
    • Vykonnejsie vysavanie a vibračný mop
    • Lepsia vydrz baterky

Aplikácia nieje v slovencine