Xiaomi Mi Mop 2 Pro Black

TOP 32 v kategórii Robotické vysávače

Xiaomi Mi Mop 2 Pro Black

Nechajte únavné upratovanie na robotického pomocníka. Výkonný robotický vysávač s mopom vysáva aj umýva a vy ušetríte čas aj námahu. V aplikácii definujte zóny upratovania či čas...
Doprava zdarma, Na sklade

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 580 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 1 008 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma97 % • 396 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 416 recenziíĎalšie informácie

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro obstará bežné upratovanie podláh za vás. Dokáže vysať omrvinky či prach a je vybavený funkciou mopovania. Vysokofrekvenčné sonické vibračné mopovanie 10 000 vibrácií/min. odstráni aj odolné škvrny. Je možné nastaviť si ideálnu intenzitu v troch režimoch hneď so štyrmi možnosťami nastavenia intenzity sania. Na perfektnú orientáciu a detekciu miestností slúži laserová navigácia LDS. Všetky nastavenia a ovládanie je možné vykonávať pomocou aplikácie.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

• Vysava pomerne dobre a ticho
    • Pomer cena vykon
    • Ma aj mopovanie
    • Mopovali sme zatial len raz ale zdalo sa mi ze na 2x to nebolo uplne ciste

Kupoval som na zaklade recenzii a odporucani, celkovo som s robotom spokojny. Mopovanie by mohlo byt aj lepsie, cakal som viac. A to som podla odporucani predtym handru navlhcil, a mopoval som priestor 2x. Mozno sa to casom naucim lepsie nastavit :)
    Cistenie je jednoduche, vydrz baterii zatial fajn, cely byt povysava za asi 25% kapacity (2 izby + kuchyna + predsien). Na stredny vykon vysavania je celkom tichy.
    Obcas ma problem s prekonavanim prekazok ako su novy stola a niektore lahke koberceky ktore taha pred sebou, ale s tym treba ratat kedze ide o stroj. Takisto velke zrkadlo, vysavac sa snazil ist do zrkadleneho priestoru, vyriesil som to v aplikacii pridanim virtualnej steny.
    Pri kupe nahradnych dielov odporucam davat si pozor na model, kupoval som do zasoby nejake co boli specifikovane na moj model, ale po rozbaleni nesedeli, cize som ich vratil.

• , zakúpené v Andrea Shop

Produkt som si vybrala na odporúčanie môjho syna a po krátkom používaní sa ešte nedá objektívne zhodnotiť, či som s ním spokojná alebo nie.

• , zakúpené v Smartshop

2 cm
S kamerou

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Sila vibrácií aj sací výkon

Robotický vysávač ešte lepšie odstráni nečistoty z podlahy. Aj tie najodolnejšie nečistoty podľahnú sile 10 000 vibrácií za minútu. Pri mopovaní celá jednotka vibruje a tak si poradí aj s odolnými škvrnami. Na účinné vysávanie je robotický vysávač vybavený výkonným saním so silou až 3 000 Pa. To zaistí spoľahlivé vysatie omrviniek a väčších chuchvalcov prachu.

Sila vibrácií aj sací výkon

Mikrovlákna

Vysávač je pre mopovanie vybavený inteligentnou nádržkou na vodu s elektronickým ovládaním a mikrovláknami, ktoré zaisťujú rovnomerné prenikanie vody, účinnejšie odstránenie škvŕn aj rýchlejšie schnutie podlahy. Vďaka tomu bude celkové upratovanie precíznejšie aj rýchlejšie ako zbytočné oneskorenia schnutia povrchu.

Mikrovlákna

Navigácia

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro sa orientuje v priestore pomocou laserovej navigácie novej generácie LDS. Rýchlo a presne si tak dokáže skenovať a zmapovať aj komplikované miestnosti. Na základe týchto dát potom čo najefektívnejšie navrhne upratovacie trasy, ktoré zahŕňajú aj horšie dostupné miesta, ako rohy a skryté miesta.

Pokročilé nastavenia

Vďaka aplikácii Xiaomi Home/Mi Home môžete udržiavať poriadok, aj keď práve nie ste doma. Stačí naplánovať úlohy a robotický vysávač sa bude činiť. Okrem troch režimov vysávania a umývanie podlahy je možné rôzne nastavovať a definovať len dané oblasti, ktoré treba upratať. V aplikácii je možné ľahko nastaviť a definovať aj zóny upratovania či zakázané zóny, do ktorých sa robot nemá dostať.

Pokročilé nastavenia

Väčšia výdrž

Robotický vysávač s mopom Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro má vylepšenú batériu, vďaka ktorej zvládne upratať väčšiu plochu na jedno nabitie. Batéria dosahuje kapacitu 5 200 mAh, takže si poradí s údržbou plochy väčšou ako 150 m2.

Väčšia výdrž

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - black

Ovládateľný cez telefón – aplikácia v anglickom jazyku
Možnosť nastavenia až 4 výkonnostných režimov s hlučnosťou cca 62 – 72 dB
Sací tlak až 3000 Pa
HEPA filter (súčasť balenia)
Vibračné mopovanie v tvare písmena „Y“
16 senzorov, ktoré zaisťujú navigáciu v priestore
Viacposchodové mapovanie priestoru
Algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM)
Laserová navigácia
Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaní od miesta, kde prerušil vysávanie
Vysokokapacitná 5200 mAh Li-ion batéria na zaistenie extra výdrže a životnosti
Maximálna plocha vysávania až 250 m²

Predstavenie robotického vysávača Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - black

Tento inteligentný robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro so systémom sonického vibračného mopovania môže začať s upratovaním vašej domácnosti ihneď, len čo odídete do práce. Vďaka vysokému saciemu výkonu až 3000 Pa si poradí nielen s tvrdou podlahou, ale aj s kobercami. Kvalitná 5200 mAh Li-Ion batéria udrží robota v chode až 180 minút, potom si vysávač sám dôjde k nabíjacej stanici a po nabití opäť pokračuje tam, kde predtým prestal. Nemusíte sa skutočne o nič starať. Iba vysypete nádržku so smetím. Ako je v prípade Xiaomi dobrým zvykom, všetky nastavenia aj samotný priebeh čistenia môžete sledovať cez mobilnú aplikáciu Mi Home (Android/iOS) v anglickej lokalizácii.

Výkonný motor japonskej značky NIDEC

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. V prípade robotického vysávača Xiaomi Mi bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 2700 Pa. Silný motor príde vhod pri vysávaní koberce s dlhším vlasom alebo pri vysávaní pozdĺž stien, čo je tradičná slabina ostatných robotických vysávačov. Práve na to slúži malá guľatá kefka, ktorá nečistoty a prach vháňa pod saciu jednotku vysávača a pomáha tak pokryť maximum upratovaného priestoru.

Sonické mopovanie

Posuňte upratovanie svojej domácnosti na novú úroveň s robotickým vysávačom Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro, ktorý je vybavený technológiou sonického mopovania, vďaka ktorej zvládne až tisíc kmitov za minútu. Robotický vysávač tak odstráni suché škvrny, ktoré iné roboty nedokážu vyčistiť, ako sú škvrny od kávy či zaschnutého jedla.

Funkcia mopovania má dva režimy. Klasický režim, keď sa vysávač pohybuje rovnako ako pri vysávaní, alebo efektívnejší režim, keď vysávač pohybom opisuje písmeno Y. To znamená, že prejde jedno miesto viackrát a tým ho umyje lepšie.

Viacposchodové mapovanie priestoru

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro je ideálnym riešením pre viacposchodové domy. Počas vysávania si ukladá mapy do histórie upratovania, z ktorých si v aplikácii môžete vybrať tú, kam práve vysávač máte v pláne poslať. Počet máp v histórii nie je obmedzený. Pre každé poschodie si, samozrejme, môžete nastaviť vlastné zakázané zóny a virtuálne steny, ako aj rôzne režimy upratovania.

Dokonalá orientácia v akomkoľvek priestore

Každá domácnosť má špecifické členenie miestností. Ako splniť očakávania všetkých zákazníkov? Vysávač má 16 hlavných senzorov, ktoré zaisťujú navigáciu v priestore. Výška vysávača je 9,45 cm, ľahko sa teda dostane všade, a to aj pod nábytok, kam je inak ťažké dosiahnuť.

Výkonná laserová navigácia

Špičková laserová navigácia LDS Lidar mapuje priestor, a to aj v úplnej tme. Vytvára a ukladá mapy vášho domu a pomocou vysokopresného algoritmu SLAM inteligentne plánuje vždy tú najefektívnejšiu cestu na upratovanie.

Prekonávanie prekážok

Máte doma medzi miestnosťami prechodové lišty? Aj s tými si robotický vysávač Xiaomi Mi poradí. Dokáže prechádzať prechodové lišty až do výšky 2 cm. Určite tiež oceníte, že vám vďaka svojej výške iba 9,45 cm uprace aj pod sedačkou, posteľou a iným nábytkom.

Bez starostí, vysávač sa o svoje nabíjanie postará sám

S použitím senzorov vysávač lokalizuje nabíjaciu stanicu. Potom, čo vysávač miestnosť vysaje, sa automaticky vráti najkratšou možnou cestou späť do stanice. Pokiaľ v priebehu vysávania klesne batéria na 20 %, vysávač sa sám vráti do nabíjacej stanice a dobije sa na 80 %. Potom pokračuje v upratovaní presne tam, kde prestal.

Inteligentné mapovanie miestností

Vysávač si dokonale zmapuje priestor a miestnosti. Po uložení mapy môžete jednotlivé miestnosti pomenovať a prispôsobiť plán upratovania podľa vašich potrieb.

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Ovládacia aplikácia Mi Home združuje ovládanie kompletnej inteligentnej domácnosti v podaní Xiaomi a ich partnerov.

Na aplikácii je skvelé, že je pripojená cez váš Xiaomi účet k všetkým prvkom inteligentnej domácnosti kdekoľvek na svete. Nemusíte tak byť doma, aby ste spustili vysávanie podlahy alebo skontrolovali, koľko máte doma stupňov.

Vďaka aplikácii Mi Home si môžete naplánovať, kedy a ako často bude váš robotický pomocník vysávať, prípadne mu jednorazovo pokyn na vysávanie zadať, hoci už budete napríklad v práci. Ďalej môžete ovládať sací výkon a prezrieť si trasu, ktorú vysávač počas práce prešiel.

Porovnanie modelov Xiaomi:

Wi-Fi: áno
Ovládanie cez telefón: áno
Názov aplikácie: Mi Home – Android/iOS

Obsah balenia:

1x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - black (súčasťou je aj li-ion batéria)
1x Nabíjacia základňa

• Vysava pomerne dobre a ticho
    • Pomer cena vykon
    • Ma aj mopovanie
    • Mopovali sme zatial len raz ale zdalo sa mi ze na 2x to nebolo uplne ciste

Nemohu ještě ohodnotit produkt. Teprve jsem ho zakoupil na základě dobrých recenzí a věřím že bude splňovat požadavky.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Smartshop

• Dodržuje zakázané zóny
    • Vytírá i vysává najednou
    • Dlouhá výdrž baterie

Za mně úžasný pomocník.

• Vysavač je velmi šikovný. Má opravdu dobrou navigaci v prostoru. Uklízí systematicky, žádné místo nevynechal. Drobky po našem miminku uklízí výborně. Hodně mi usnadňuje práci.

Vysavač je za kupní cenu velmi výhodný nákup. Dobře si poradil i se zvířecími chlupy a nepořádkem kolem krbu. Nezamotavá se do kabelů u televize. Do nabíjecí stanice zvládne zajet i do malého prostoru.

• , zakúpené v TPD.sk

• ľahké ovládanie, zvládne to aj človek bez znalosti AJ
    • vysáva veľmi dobre
    • skenovanie prebehlo v poriadku, dokonca naskenovalo aj schodíky z poschodovej postele ktoré máme po zem
    • nemal problém ani zo zrkadlom. Naskenoval ako keby väčšiu miestnosť ale potom pri vysávaní nenarážal do skla

Mám ho veľmi krátko. Zatiaľ veľmi dobre vysáva, má ľahké ovládanie. Všetko je v angličtine ale dá sa stiahnuť z netu slovenský návod. Vysávač nemal problém preskočiť prah dverí (zatiaľ sa nám len raz zasekol cez prah, aj to keď išiel priamo naň, keď ide šikmo nemá problém).

• Dělá co má, prozkoumá prostor, potom jezdí a vysává. Bylo třeba zvýšit spodní police skříňky, jinak do nich vjede (2 cm překoná, 4 cm už ne.
    • Sebere překvapivě hodně nečistot. Mopování zatím nevyzkoušeno.
    • Nastavování aplikace není úplně triviální, ale ono zapínání tlačítkem, když má uklidit, je dostatečné, není třeba nastavovat plánovaná zapnutí v určený den a hodinu.
  • , zakúpené v TPD.sk

• Dlhá výdrž batérie
    • Výkon
    • Mopbanie lepšie ako u ostatných xiaomi
    • Možnosť dokúpiť staničku na odpad

• Prekvapil ma pozitívne