Robzone Duoro Xclean

Diaľkové ovládanie
    strieborná

GENERACE 5.0 | NOVINKA

• Uklidí až 180 m2
    • Turbo sání na úklid zvířecí srsti
    • Intenzivní mokré vytírání AQUAMAX
    • Unikátní technologie vysávání AIRMAX
    • Komfortní ovládání mobilní aplikací
    • Ještě výkonnější lithiová baterie 2600 mAh
    • Systematická navigace s optickou detekcí nečistot

Běžná cena

Sleva

Dnešní nabídka    garantujeme do

Chci získat Exclusive kód a nakoupit výhodně za Exclusive cenu.

4zákazníci neodporúčajú produkt
    • , prevzaté z Heureka.cz

vybrali jsme na základě množství recenzí na Heurece, kde jich má tento typ robota absolutně nejvíc a nelitujeme. Předčil naše očekávání. Jsme moc spokojeni a potvrzujeme že robot uklízí na jedničku.

• , prevzaté z Heureka.cz
        • Koberec uprostřed místnosti vždy pouze objíždí ale nikdy nevysaje.
      • , prevzaté z Heureka.cz

funguje to,snad jen že stále svítí světýlko u nabíjecí stanice

• , prevzaté z Heureka.cz
        • Pokud majitel správně navolí režim, nemusí se o Robíka vůbec starat. Super.
        • Zatím žádná nevýhoda.

Robotický vysavač jsem viděl v činnosti u známých, kteří jej vychvalovali a předvedli mi jeho činnost. Přesvědčil jsem se, že je to vynikající pomocník. Proto jsem robota ROBZONE hned druhý den objednal. Jsem nadmíru spokojen.

• Na koberce dobrý. Podlaha nezkoušena
        • Hlasové hlášení je příliš slabé pro hůře slyšící.
        • Na displeji se neobjeví upozornění, že je potřeba nabít a že je plný koš.
      • , prevzaté z Heureka.cz

Zatím se učíme spolupracovat.Ještě jsme nevyzkoušeli všechny možnosti.Jinak dobrý.

• , prevzaté z Heureka.cz
        • Perfektní pomocník na udržování čistých podlah a na udržování koberců.

Přestože jsem četla recenze, nevěřila jsem, že bude mít tak silný sací výkon, a perfektně vytre podlahu. A v rozích výborně vymete.

• , prevzaté z Heureka.cz
          • Vytira a vysává moc dobře
          • Spokojenost

Jsem moc spokojená, je to super pomocník. Uklidí moc dobře. Je jasné, ze rohy uplně nevezme, ale ty si do vytřu sama za 1 min. Jinak uklidi všude. Baterie vydrží tak cca 90min, ale je to podle toho, jak je členitý pokoj, když má překážky a musí se vymotavat, tak má ten moment větší spotřebu baterie. Krásně stírá a žádné čmouhy. Je dobré ho opravdu na začátku sledovat a zjistíte, co mu vadí a kde má problém. Trochu mu místnost přizpůsobit. Někde jsem trochu posunula skříňku, aby se vešel, nebo vysunula stůl, aby měl prostor atd. Nic složitého. Aplikace je jednodušší. Nevidíte kde zrovna robot je, ale třeba to vývojáři vychytají. Jinak za mě nechápu proč jsem si ho nekoupila už dávno. Všem mohu jen doporučit.

• , prevzaté z Heureka.cz
            • Nízká hlučnost, přehledný manuál, dělá všechno to, k čemu je určen, šikovný pod postele
            • o žádné nevím
          • , prevzaté z Heureka.cz

Vysavač jsem ještě v den doručení zabalil a druhy den poslal zpět. Byl velmi hlučný narážel do nábytku a vůbec se neorientoval v místnosti, stanici nemohl najít ani když jsem ho nasměroval a sací výkon určitě není takový jak se prezentuje. Je na ne ale udělaná moc hezká reklama.