Hobot Legee 688

Doprava 2,2 €,Info v obchode
Doporučená ponuka MALL.SK

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 804 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,2 €91 % • 187 540 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 2 384 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 32 012 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma93 % • 1 804 recenziíĎalšie informácie

Rotačné kefy
    HEPA filter
    Diaľkové ovládanie
    čierna

robotický vysávač • funkcia mopovania • na všetky druhy hladkých podláh • Li-Ion batéria • doba prevádzky 80 min • Wi-Fi pripojenie • technológia inteligentnej navigácia LEGEE • technológia SMART • dvojitá filtrácia • plánovač upratovania • objem nádoby na prach 500 ml • objem nádobky na vodu 320 ml • laserové senzory • hlučnosť 60 dB

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Ak to funguje, je to skvelé. Dôležité je to "AK".
      • Po mesiaci je viac-menej nepoužiteľný.
      • Stále sa potuluje okolo.
      • Bez príčiny stojí a pípa.
      • Hľadá nabíjačku tam, kde nikdy nebola.....
      • Diaľkové ovládanie je vtip. Neviete, aký program spustiť......

Prvý dojem je skvelý. Ale po chvíli si uvedomíte, že mop je úplne dezorientovaný. Stratí sa v detskej izbe, kde krúži ako idiot, až kým sa nevyčerpá. To je ešte stále možné. Aspoň nespôsobí žiadnu škodu, ale horšie je, keď sa vyfarbí v kúpeľni. Tam si z nejakého nám neznámeho dôvodu myslí, že sme museli zamurovať jeho nabíjaciu stanicu do steny, a snaží sa preraziť zadnú časť, kde sú kontakty na nabíjanie. A je taký odhodlaný, že odrel 0,5 m obkladačiek. Je to skvelé, keď nikto nie je doma a tento idiot ničí dom. Máme vysávač Rob. NEATO už veľa rokov a nikdy nerobil takéto hovadiny. Takisto sa bez zjavnej príčiny zastaví uprostred miestnosti a pobehuje okolo nej ako debil. Kým niekto nestlačí tlačidlo "PLAY" a potom pokračuje. Čistenie snímača nepomáha a nepomohla ani aktualizácia SW. Jednoducho ho neodporúčam. Za desiatku si radšej urobte niekde výlet.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Úspora času pri bežnom odpočinku
      • Beží spoľahlivo
      • Nezašpiní podlahu
      • Čistí precízne, nie sú viditeľné zvyšky nečistôt, nenaráža do nábytku
      • Jednoduché spustenie cez mobilnú aplikáciu, jednoduchá inštalácia a pripojenie k robotu, dostatok programov
      • Mal som si ho kúpiť už dávno, hľadal som hlavne mop na dlaždice a keď som našiel robota, ktorý nielen precízne vytiera, ale aj vysáva, bol som nadšený
      • Kúpila som si viac mopov z mikrovlákna, ktoré raz týždenne periem v práčke, takže žiadna námaha, čo so špinavými mopmi
      • Recenzia napísaná po 25 dňoch používania
      • , automaticky preložené z Heureka.cz
        • Je to náš tretí robotický vysávač
        • Chcela som hlavne, aby dokázal perfektne vytierať dlaždice a tiež vysávať prach a nečistoty, vydržal 1
        • Jednoduché pripojenie k telefónu
        • Jednoduchá údržba
        • Pomerne tichý
        • Rýchlo som si naň zvykla, podlahy dokonale čisté
        • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • Dokáže celkom dobre vysávať hladké a rovné podlahy a prekonávať menšie prahy/priechody medzi miestnosťami.
          • Vytieranie je tragédia, podlahu len navlhčí a len na 80 %, vytvára prach. Nevyčistí škvrny na podlahe. Trysky sa po čase upchajú alebo prestane fungovať čerpadlo na rozprašovanie vody, takže na vytieranie.

Bolo by dobré napísať väčšinu recenzií po niekoľkých mesiacoch používania a nie hneď po kúpe, ako píše väčšina. Veľké vyhodené peniaze.

• Vysávanie, súčasná recirkulácia
          • Funguje dobre
          • Zotrie kuchynský režim a zašliapané miesta.
          • Strieka vodu pod oscilačné mopy na rozdiel od drahších konkurentov, ktorí za sebou ťahajú len mop, ktorý sa mierne navlhčí
          • Vytiera lepšie, keď sú mopy vopred namočené
          • Má hnacie remene, ktoré sa nešmýkajú a nepadajú z gumových koliesok ako pri iných výrobkoch
          • Ako mínus vidím, že robota nemôžem poslať do konkrétnej miestnosti, ani cez aplikáciu, ak nechcem, aby vytrel celý spodok domu, musím ho odobrať a zavrieť v konkrétnej miestnosti.
          • Nejazdí po koberci
          • Rovnakú funkciu by som očakával aj na diaľkovom ovládači, nielen v aplikácii
          • Očakával by som len vysávanie na sucho, nie oscilačné mopy na sucho
          • jednoduchá manipulácia
          • vysávanie a utieranie 2 v 1
          • pracuje rýchlo
          • vynikajúca prehľadná aplikácia, jednoduchá na používanie
          • vytieranie je s handričkami, ktoré oscilujú, takže odstráni aj ľahkú škvrnu
          • čistenie na dlažbe nie je také dokonalé ako na plávajúcich podlahách
          • pásik asi 2 cm pri stene sa nevytiera, ale to sa dá očakávať

Na bežné čistenie, ktoré je časté a pravidelné (obden), je úplne postačujúce a skvelé. Ak chcete vytierať raz týždenne, je dobré, aby každú miestnosť vytrel dvakrát, ale keďže pracuje naozaj rýchlo, nie je to problém. Aj keď to robím 2x, ak upratujem po týždni, stále niekde na podlahe niečo zostane, najmä na dlaždiciach v kúpeľni (nejaké vlasy), ale nič hrozné. Na plávajúcej podlahe zanecháva niečo naozaj minimálne. Som úplne spokojná, zatiaľ ho ovládam "aktuálne v čase", ešte som neskúšala časové programovanie na čas, keď nie som doma

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • Vysáva naozaj dobre, každý deň prechádza celým bytom a za 5 minút je hotová údržba
          • Očakával som sofistikovanejšie nastavenia v aplikácii, napríklad môžete nastaviť oblasť, kde pes chodí domov a čistiť ju dvakrát denne, ale čistenie možno nastaviť na čas a oblasť sa potom vyčistí celá, môžete nastaviť iba rýchlosť oscilácie, silu sania a množstvo vody
          • Vysáva a mopuje súčasne
          • Nemá kefu, ktorú je potrebné neustále čistiť od psích chlpov a vlasov. Ak sú chlpatí priatelia súčasťou rodiny, LEGEE je ideálnym partnerom na upratovanie.
          • Tým, že vysáva a mopuje súčasne, nemusí sa na dané miesto viackrát vracať. Upratovanie je tak oveľa rýchlejšie. Typická miestnosť v režime pre domáce zvieratá trvá približne 30 minút.
          • Po upratovaní je podlaha naozaj viditeľne čistá.
          • Aplikácia funguje bezchybne. Zobrazuje priebeh čistenia. Stav zásobníka na vodu, naplnenie nádoby na odpad a stav senzorov. V aplikácii je možné zvoliť rôzne režimy čistenia.
          • Dva oscilačné mopy vytierajú podlahu naozaj dôkladne. Na rozdiel od konkurencie, kde sa väčšina mopov len ťahá za vysávač.
          • Absenciu kefy som na kvalite vysávania nepostrehol. Nezistil som žiadny rozdiel o proti predtým používanému I Robot, ktorý má kefu.
          • Aplikácia zobrazuje, že nádrž na vodu je plná alebo prázdna. Ocenil by som upozornenie, keď je nádrž plná, 100 %, 75 %, 50 %, 25 %. Treba si na to zvyknúť. Pred vysávaním dopĺňam vodu.

Som naozaj rád, že som si kúpil Hobot LEGEE-688. Funguje skvele a čistenie je naozaj rýchle. Veľkým plusom je dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva. Dlho som sa rozhodoval, či si kúpiť túto značku. Myslím, že som sa rozhodol správne a LEGEE-688 všetkým vrelo odporúčam.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • Mám doma dve mačky a je to skvelý pomocník, na chmýří a moje dlhé vlasy je perfektný. Len nezbiera veľké kúsky z mačacieho steliva a zvyšky granúl, ale s tým som počítala.
          • Môžem ho zapnúť aj z práce.
          • Ľahko sa používa (cez diaľkové ovládanie aj cez aplikáciu v telefóne).
          • Zaschnuté rozsypané veci zoberie a ak sa mu to nepodarí hneď, pustím ho znova a potom je všetko v poriadku.
          • , automaticky preložené z Heureka.cz
            • kvalita čistenia pri pravidelnom používaní
            • nízka hladina hluku
            • jednoduché čistenie a údržba robota
            • niekoľko režimov čistenia vrátane vlastných nastavení
            • ovládanie cez wifi a manuálne diaľkové ovládanie
            • Chýbajúca virtuálna stena a možnosť čistenia obmedzeného priestoru
            • príliš stručný návod

Robotický mop sme si kúpili, pretože máme všade hladké podlahy (koberce takmer nemáme) a kúrime v krbových kachliach, takže sa na ne práši, a preto ich treba každý deň vytierať. Ostatní súperi len ťahajú mokrý mop za sebou, zatiaľ čo Legee aktívne vytiera (utierky z mikrovlákna kmitajú). Máme ho krátko (týždeň) a zatiaľ spĺňa naše očakávania. Ak výrobca v budúcnosti pridá virtuálnu stenu a mopovanie v obmedzenom priestore, Legee by už mohol byť takmer dokonalý -:)